loading

دستگاه ضد عفونی کننده-اسلاید دست های خود را تمیز نگه دارید!
دستگاه ضد عفونی کننده دست-1

دستگاه ضد عفونی کننده دست

دیگر نیاز نیست نگران ضد غفونی کردن دستان خود در محل کار شوید. محلول پاش خودکار اپتیم ضد عفونی کردن دستان شما را به راحتی انجام می دهد.

بالا بودن ظرفیت مخزن

پاشش این دستگاه بصورت ریز دانه ای بوده و مخزن ۲۸۰۰ سی سی آن در جلوی دستگاه و در دسترس قرار گرفته است.دارا بودن پمپ قوی و بادوام این دستگاه، باعث عملکرد هر چه بهتر آن شده است و به صورت میانگین با هر بار شارژ مخزن ۴۰۰۰ پاف پاشش انجام می گیرد.

دستگاه صد عفونی کننده دست-2
دستگاه صد عفونی کننده دست-3

برای اهداف مختلف

دستگاه ضدعفونی کننده دست اپتیم OPTIM محصولی بسیار کاربردی و بهداشتی است. این محصول برای استفاده در بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها،آرایشگاه‌ها، کارخانجات، ادارات، فروشگاه وهمینطور مراکز مراجعه محور قابل استفاده است که در واقع با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی طراحی و ساخته شده‌است.

رنگ بندی های متنوع

دستگاه ضد عفونی کننده دست اپتیم با رنگ بندی متنوع، زیبایی را برای محیط کاری شما به ارمغان می آورد. محلول پاش خودکار اپتیم دارای 8 رنگ بندی بوده که بسته به محیط می توانید از آن استفاده نمایید.

دستگاه صد عفونی کننده دست-4
مخصوص کودکان

مناسب برای کودکان

مجموعه ی صنعتی اپتیم با طراحی دستگاه ضدعفونی کننده مخصوص کودکان با ارتفاع ۷۰ سانتی متر، وسیله ای مناسب برای مهد کودک ها، شهر بازی ها و سایرمکان هایی که کودکان و خردسالان در آن تردد دارند تهیه و تولید نموده است.

مدل رومیزی – دیواری

مدل رومیزی و دیواری محلول پاش اتوماتیک اپتیم با قابلیت نصب آسان و ظرفیت مخزن یک لیتر و ۱۵۰۰ پاف پاشش محصولی مقرون به صرفه برای ادارات و شرکت ها.

اپتیم-رومیزی

معرفی محلول پاش اپتیم

پاشش هوشمند

پاشش هوشمند

کیفیت و دقت

محلول پاش اتوماتیک اپتیم با بهترین کیفیت و دقت بهترین کارایی را برای محیط کاری شما فراهم می کند.
0