کرونا

کرونا


پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا

دستگاه ضدعفونی کننده دست اپتیم ضامن سلامتی شما

با وجود ویروس کرونا و بازگشایی کسب و کارها و سایر مراکز علمی، یکی از دغدغه های بسیاری از مسئولین سلامت کارمندان و پرسنل است دستگاه ضد عفونی کننده دست یکی از راهکار های اطمینان بخش جهت از بین بردن این ویروس است. همواره و در همه حال توصیه شده است کارکنان در محیط های عمومی ماسک بزنند و البته موثرترین راهکار پیشگیری از ابتلا به این بیماری نیز همین کار است، اما شست و شو و ضدعفونی کردن دست ها نیز شانس سرایت این ویروس از طریق دست آلوده و همچنین پخش شدن آلودگی در محیط را به طرز چشمگیری کاهش می دهد.(پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا)

شستشوی دست یکی از کلیدی‌ترین و موثر‌ترین روش پیشگیری از کرونا

شستشوی دست کلیدی‌ترین و موثر‌ترین روش پیشگیری از این بیماری است و برای شستشوی دست باید از محلول‌های بر پایه الکل استفاده شود، دستان ما همواره در طول روز با سطوح مختلف در تماس است و همین باعث تکثیر ویروس می شود پس بهترین کار ضدعفونی کردن دست قبل از ورود به محل کار است.

چه وقت دست هایمان را ضدعفونی کنیم؟

 • بعد از عطسه و سرفه
 •  قبل، در حین و بعد از تهیه غذا
 •  قبل از غذا خوردن
 • بعد از لمس سطوحی که مردم به آن دست زده اند.
 •  بعد از دست دادن با یکدیگر ( بهتر است با دیگران دست ندهید )

  محلول های ضدعفونی کننده

  اگر به آب و صابون دسترسی ندارید ، می توانید از محلول های ضد عفونی استفاده نمایید . این محلول ها حاوی الکل می باشند و چربی را از بین می برند . البته مواد ضدعفونی کننده انواع آلودگی ها را از بین نمی برند اما می توانند ویروس کرونا را از بین ببرند. در زمان شایع بودن این ویروس، نیاز است تا هر یک ساعت یک بار دستان خود را ضد عفونی کنید. با این وجود بهتر است تا جایی که امکان دارد از دست دادن با سایرین خودداری کنید زیرا قدرت این محلول ها انقدرها هم زیاد نیست.

  محل کار خود را برای مقابله با ویروس کرونا آماده کنید

  • محل کار خود را در وضعیت تمیز و بهداشتی نگه دارید،
  • دستهای‌تان را مرتب ضدعفونی کنید و بقیه را نیز به این کار تشویق کنید،
  • قبل از هر سفر کاری، حتما به توصیه‌های کشوری سفربه آن منطقه توجه کنید،
  • به کسانی که بیمار هستند توصیه کنید که در منزل بمانند.به طور کلی در این روزها که موج سوم کرونا در کشور شروع شده است توصیه می شود تا جای ممکن از خانه خارج نشده و در صورت لزوم خروج از خانه حتما، رعایت نکات بهداشتی مانند زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی را جدی بگیرید. ضد عفونی و شست و شوی دائم دست ها نیز از راهکار های موثر پیشگیری از ابتلا به این بیماری است. حتما هنگام خروج از منزل همراه داشتن ماده ضد عفونی کننده مانند ژل ضد عفونی کننده دست همراه داشته باشید تا در صورت لزوم بتوانید از آن استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهمحصولاتفروشگاهتماس